Noderīga informācija

Adrese:
Vasarnīcu iela 16-4, Ventspils, LV-3601

 

Tālr. (LMT): +371 29498086
Fakss: +371 63628551
E-pasts: info@geodati.lv


Darba laiki
Darba dienās: 08:30 – 17:00
Pusdienlaiks: 12:00 - 12:30

 

Jautājumi un atbildes

Kādi ir SIA “ĢeoDati” sniegto pakalpojumu izcenojumi mērniekiem un mērniecības firmām?

Atbilde: Katrā no pašvaldībām, kuras ar ĢeoDATI ir noslēgušas deleģējuma līgumu, ir apstiprināts cenrādis. Cenrādi varat atrast šeit, izvēloties Jums interesējošo pašvaldību.

 

Kas jādara, lai saņemtu topogrāfisko informāciju?

Atbilde: Mēs izsniedzam topogrāfisko informāciju ar nosacījumu, ka attiecīgam objektam tiks veikti mērījumi. Esam izveidojuši pieprasījuma veidlapu, kurā jānorāda, ka vēlaties saņemt topogrāfisko informāciju un jāaizpilda pieprasītā informācija par iesniedzēju un veicamo darbu. Pielikumā jāpievieno objekta digitālā shēma (*.dgn vai *.dwg formātā). Pieprasījuma veidlapu varat atrast šeit. Lūdzam ņemt vērā to, ka dati tiks izsniegti tikai sertificētām personām un tikai pēc avansa rēķina apmaksas. Firmām, ar kurām ir noslēgts sadarbības līgums, tiek piemērota pēcapmaksa.

 

Kas jādara, lai reģistrētu mērījumu?

Atbilde: Pieprasījuma veidlapā izvēlieties iespēju “Veikt augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas pārbaudi” un norādiet uz atbilstošo darba veidu (topogrāfisko plānu vai izpildmērījumu), nevajadzīgo izsvītrojot. Tāpat jāaizpilda informācija par iesniedzēju un veicamo darbu. Pielikumā jāpievieno augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas datne (*.dgn vai *.dwg formātā) un informācija par veiktajiem saskaņojumiem. Plašāku informāciju par pielikumā pievienojamiem failiem skatiet šeit (saite uz lapu “Mērniekiem – Datu izsniegšana un pārbaude). Mērījumu darbu veicējam jābūt sertificētai personai.

 
Kādā termiņā ĢeoDATI saskaņo mērījumu, kāda ir samaksa un apmaksas nosacījumi?

Atbilde: Saskaņošana notiek divu darba dienu laikā no Jūsu iesniegtā pieprasījuma un tā pielikumu saņemšanas brīža. Visu SIA ĢeoDATI piedāvāto pakalpojumu izcenojumus Jūs varat atrast šeit, izvēloties Jums interesējošo pašvaldību. Mērniecības firmām, kurām ar ĢeoDATI nav noslēgts sadarbības līgums, lūgums ņemt vērā to, ka nosūtīsim Jums e-pastu ar saiti uz saskaņošanas aktu un failu ar reģistrācijas numuru tikai pēc avansa rēķina apmaksas. Firmām, ar kurām ir noslēgts sadarbības līgums, tiek piemērota pēcapmaksa.